Se izdava baraka vo Kozle

Се Изнајмува, 1 EUR

Оглас број: 0000885
Огласот е посетен:   332 пати

Тип на недвижноста : Куќи

Ориентација : --

Година на градба : 1967

Квадратура : 68 m2

Соби : Трособни