Се продаваат Двособни станови во Автокоманда

Се Продава, 1 EUR

Оглас број: 0000748
Огласот е посетен:   314 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Исток

Година на градба : --

Квадратура : 56 m2

Соби : Двособни

Состојба : Нов

Кат : -

Балкон : Да

Подрум : Да

Лифт : Да

Греење : Друго

Инвентар : Празен

Шифра : G2000


Опис на недвижноста

Се продаваат Двособни станови ( Тип 3/4 ) на одлична локација во Автокоманда. Становите се наоѓаат во Општина Гази Баба. ЗА ПОВЕЌЕ И ПОДЕТАЛНИ ИНФОРМАЦИИ ОБРАТЕТЕ СЕ НА: 075 489 145 или 078 409 501 Шифра: G2000
Повеќе
Сподели :