Se izdava deloven objekt (kancelariski prostor)(Off Market)

Se izdava deloven objekt (kancelariski prostor)Se izdava deloven objekt (kancelariski prostor)Se izdava deloven objekt (kancelariski prostor)Se izdava deloven objekt (kancelariski prostor)Se izdava deloven objekt (kancelariski prostor)Se izdava deloven objekt (kancelariski prostor)Se izdava deloven objekt (kancelariski prostor)Se izdava deloven objekt (kancelariski prostor)Se izdava deloven objekt (kancelariski prostor)Se izdava deloven objekt (kancelariski prostor)Se izdava deloven objekt (kancelariski prostor)

Се Изнајмува, 1 EUR

Оглас број: 0000871
Огласот е посетен:   102 пати

Тип на недвижноста : Деловни простории

Ориентација : --

Година на градба : --

Квадратура : 200 m2

Соби : Поголеми

Состојба : Реновиран

Кат : 0

Балкон : Не

Подрум : Не

Лифт : Не

Греење : Парно

Инвентар : Наместен

Шифра : 6016/1


Опис на недвижноста

Se izdava prekrasen deloven objekt (kancelariski prostor) na dve nivoa vo Kozle vo blizina na Ministerstvo za Ekonomija. Ima povrsina od 200 m2 so dva vleza i centralno greenje
Повеќе
Сподели :