Се издава ДВОСОБЕН стан кај Буњаковец (Off Market)

Се издава ДВОСОБЕН стан кај Буњаковец Се издава ДВОСОБЕН стан кај Буњаковец Се издава ДВОСОБЕН стан кај Буњаковец Се издава ДВОСОБЕН стан кај Буњаковец Се издава ДВОСОБЕН стан кај Буњаковец Се издава ДВОСОБЕН стан кај Буњаковец Се издава ДВОСОБЕН стан кај Буњаковец

Се Изнајмува, 1 EUR

Оглас број: 0000706
Огласот е посетен:   94 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Исток-запад-север

Година на градба : --

Квадратура : 54 m2

Соби : Двособни

Состојба : Реновиран

Кат : 2

Балкон : Да

Подрум : Не

Лифт : Да

Греење : Парно

Инвентар : Полунаместен

Шифра : 2131/1


Опис на недвижноста

Се издава ДВОСОБЕН стан кај Буњаковец Станот се наоѓа во Општина Центар. Лоциран е на булевар ,,Партизански Одреди‘’ бр.27 , во близина на Пазарот Буњаковец. Квадратурата е од 54 м2. Катноста е на 2 Кат од вкупно 6 Катови. Греењето е BEG- Централно парно. Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна, трпезарија, една спална соба, тоалет и балкон. Има слободно паркинг место. Цена: Цена по договор. Шифра: 2131/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145
Повеќе
Сподели :