Се издава гарсоњера со спална во Капиштец (Off Market)

Се издава гарсоњера со спална во Капиштец Се издава гарсоњера со спална во Капиштец Се издава гарсоњера со спална во Капиштец Се издава гарсоњера со спална во Капиштец Се издава гарсоњера со спална во Капиштец Се издава гарсоњера со спална во Капиштец

Се Изнајмува, 1 EUR

Оглас број: 0000743
Огласот е посетен:   150 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Исток

Година на градба : --

Квадратура : 36 m2

Соби : Гарсоњери

Состојба : Реновиран

Кат : 8

Балкон : Не

Подрум : Не

Лифт : Да

Греење : Парно

Инвентар : Наместен

Шифра : 1004/1


Опис на недвижноста

Се издава гарсоњера со спална во Капиштец Станот се наоѓа во близина на Заводот за вработување. Квадратурата е од 36 м2. Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено и реновирано. Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО. Располага со следниот распоред: мал ходник, дневна, кујна, трпезарија, една спална соба и вц со купатило. Слободно паркинг место има. Цена: Цена по договор. Шифра: 1004/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145 или 075 409 501
Повеќе
Сподели :