Се издава стан кај СОБОРНА Црква (Off Market)

Се издава стан кај СОБОРНА Црква Се издава стан кај СОБОРНА Црква Се издава стан кај СОБОРНА Црква Се издава стан кај СОБОРНА Црква Се издава стан кај СОБОРНА Црква Се издава стан кај СОБОРНА Црква Се издава стан кај СОБОРНА Црква Се издава стан кај СОБОРНА Црква Се издава стан кај СОБОРНА Црква Се издава стан кај СОБОРНА Црква Се издава стан кај СОБОРНА Црква Се издава стан кај СОБОРНА Црква Се издава стан кај СОБОРНА Црква Се издава стан кај СОБОРНА Црква Се издава стан кај СОБОРНА Црква

Се Изнајмува, 1 EUR

Оглас број: 0000696
Огласот е посетен:   115 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Југ

Година на градба : --

Квадратура : 94 m2

Соби : Поголеми

Состојба : Нов

Кат : 3

Балкон : Да

Подрум : Не

Лифт : Да

Греење : Парно

Инвентар : Наместен

Шифра : 4008/1


Опис на недвижноста

Се издава стан кај СОБОРНА Црква Станот се наоѓа во Општина Центар. Ориентацијата му е ЈУЖНА. Квадратурата е 94 м2. Внатрешно живеалиштето е комплетно ново наместено. Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна, трпезарија, три спални соби, едно гостинско вц и целосно ново опремено вц. ПАРКИНГ МЕСТО и ГАРАЖНО МЕСТО ПОСЕДУВА / СЛОБОДНО. Катноста е 3 КАТ од вкупно 3 КАТОВИ. Цена:Цена по договор. Шифра:4008/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 078 409 501
Повеќе
Сподели :