Se izdava Stan vo Debar Maalo(Off Market)

Se izdava Stan vo Debar MaaloSe izdava Stan vo Debar MaaloSe izdava Stan vo Debar MaaloSe izdava Stan vo Debar MaaloSe izdava Stan vo Debar Maalo

Се Изнајмува, 300 EUR

Оглас број: 0000192
Огласот е посетен:   227 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Југ

Година на градба : 1986

Квадратура : 60 m2

Соби : Трособни

Состојба : 0

Кат : 2

Балкон : Да

Подрум : Да

Лифт : Не

Греење : Парно

Инвентар : Наместен

Шифра : 3028/1


Опис на недвижноста

Se izdava stan vo Debar Maalo od 60m2, namesten, na 2/5 kat. Stanot e so 2 spalni sobi, kujna so trpezarija, dnevna, kupatilo i balkon. Orienacija- jug, so centralno greenje. Se izdava na podolg period. Cena 300eur. Sifra 3028/1
Повеќе
Сподели :