Се Продава/Издава Куќа во Козле

Се Продава, 218000 EUR

Оглас број: 0000229
Огласот е посетен:   872 пати

Тип на недвижноста : Куќи

Ориентација : Југо-исток

Година на градба : 2014

Квадратура : 220 m2

Соби : Поголеми

Состојба : Нов

Кат : 3

Балкон : Да

Подрум : Да

Лифт : Не

Греење : Друго

Инвентар : Наместен

Шифра : 6037


Опис на недвижноста

Се продава/издава прекрасна куќа во Козле од 220м2 и дворна површина 100м2. Се состои од подрум, приземје и 2 ката со 5 соби( салон, кујна со трпезарија, 3 спални соби, работна соба, 3 купатила, 3 балкони. Има сопствено парно греење, 2 паркинг места. Може и замена за 2 помали станови во Скопје со доплата. Се продава празна. Местоположбата на куќата одговара за деловен простор - за повеќе намени. Цена 218.000еур со место за договор. Шифра 6037
Повеќе
Сподели :