Се Продава Стан Во Ново Лисиче(Off Market)

   Се Продава Стан Во Ново Лисиче   Се Продава Стан Во Ново Лисиче   Се Продава Стан Во Ново Лисиче   Се Продава Стан Во Ново Лисиче   Се Продава Стан Во Ново Лисиче   Се Продава Стан Во Ново Лисиче   Се Продава Стан Во Ново Лисиче   Се Продава Стан Во Ново Лисиче   Се Продава Стан Во Ново Лисиче

Се Продава, 54990 EUR

Оглас број: 0000044
Огласот е посетен:   327 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Југо-исток

Година на градба : 1986

Квадратура : 64 m2

Соби : Трособни

Состојба : Стар

Кат : 5/7

Балкон : Да

Подрум : Да

Лифт : Да

Греење : Парно

Инвентар : Празен

Шифра : 3067


Опис на недвижноста

Се продава стан во Ново Лисиче во близина на автобуската станица последна 5-ка. Станот има 64 м2 заедно со терасата. Во него има кујна,дневна со терпезарија,купатило,спална и уште една помала соба. Терасата има околу 4м2 а отприлика толку има и подрумот. Греењето е со парно и тоа е градско парно.Станот се наоѓа на 5/7 ката, во самата зграда има 2 лифта. Ориентираност на станот е југоисток.Станот не е реновиран но е одржан . Цена 54990. Шифра-3067
Повеќе
Сподели :