Se prodavaat 2 stana 75m2 i 130m2.

Се Продава, 1 EUR

Оглас број: 0000892
Огласот е посетен:   210 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Запад

Година на градба : 2020

Квадратура : 75 m2

Соби : Трособни