Se prodavaat 2 stana 75m2 i 130m2.

Се Продава, 1 EUR

Оглас број: 0000892
Огласот е посетен:   42 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Запад

Година на градба : 2020

Квадратура : 75 m2

Соби : Трособни

Состојба : Нов

Кат : 2

Балкон : Да

Подрум : Не

Лифт : Не

Греење : Друго

Инвентар : Празен

Шифра : St/Sr


Опис на недвижноста

Se prodavaat 2 stana vo izgradba vo zavrsna faza. Stanot od 130m2 e dupleks i e na 2 kat. Stanot od 75m2 e na prizemje i ima 70m2 balkon. Poveke info na 075-488-259.
Повеќе
Сподели :