Se prodava kuka vo Butel 1

Се Продава, 135000 EUR

Оглас број: 0000181
Огласот е посетен:   510 пати

Тип на недвижноста : Куќи

Ориентација : Југо-исток

Година на градба : 1980

Квадратура : 200 m2

Соби : Поголеми

Состојба : Реновиран

Кат : 1

Балкон : Да

Подрум : Да

Лифт : Не

Греење : Дрва

Инвентар : Празен

Шифра : 6031


Опис на недвижноста

Vo Butel 1 se prodava kuka samostojna na plac 500m2 so objekt 200m2. Moze i za investitorori. Cena 135 000 eu.Shifra-6031
Повеќе
Сподели :