Се Продава Плац во Средно Нерези

Се Продава, 50 EUR

Оглас број: 0000074
Огласот е посетен:   289 пати

Тип на недвижноста : Земјиште

Ориентација : Југо-запад

Година на градба : --

Квадратура : 350 m2

Соби : Поголеми

Состојба : Нов

Кат : 00

Балкон : Не

Подрум : Не

Лифт : Не

Греење : Друго

Инвентар : Полунаместен

Шифра : 41


Опис на недвижноста

Се продава плац во Средно Нерези на пат каде има струја и вода.Плацот во моментот е земјоделско земјиште со можност за уцртување на маркица.Се наоѓа на пат и е 350м2-50ев./м2.Шифра-41
Повеќе
Сподели :