Се Продава Плац во Илинден(Off Market)

 Се Продава Плац во Илинден Се Продава Плац во Илинден Се Продава Плац во Илинден Се Продава Плац во Илинден Се Продава Плац во Илинден Се Продава Плац во Илинден Се Продава Плац во Илинден Се Продава Плац во Илинден Се Продава Плац во Илинден

Се Продава, 18 000 EUR

Оглас број: 0000398
Огласот е посетен:   225 пати

Тип на недвижноста : Земјиште

Ориентација : Југ

Година на градба : --

Квадратура : 398 m2

Соби : Поголеми

Состојба : Нов

Кат : 0

Балкон : Не

Подрум : Не

Лифт : Не

Греење : Друго

Инвентар : Празен

Шифра : 9042


Опис на недвижноста

Се продава плац од 398м2 во Илинден. Идеален за градба на куќа со одобрение за градба. Во плацот има струја и вода. Цена- 18 000 ев. Шифра-9042
Повеќе
Сподели :