Се Продава Плац во Волково

Се Продава, 25 EUR

Оглас број: 0000082
Огласот е посетен:   270 пати

Тип на недвижноста : Земјиште

Ориентација : Југо-исток

Година на градба : --

Квадратура : 3800 m2

Соби : Гарсоњери

Состојба : Реновиран

Кат : 00

Балкон : Не

Подрум : Не

Лифт : Не

Греење : Парно

Инвентар : Празен

Шифра : 46/1


Опис на недвижноста

Се продава плац во Волково од 3800м2-25ев/м2. Шифра-46/1
Повеќе
Сподели :