Се Издава Стан во Центар(Off Market)

Се Издава Стан во ЦентарСе Издава Стан во ЦентарСе Издава Стан во ЦентарСе Издава Стан во ЦентарСе Издава Стан во ЦентарСе Издава Стан во ЦентарСе Издава Стан во ЦентарСе Издава Стан во ЦентарСе Издава Стан во ЦентарСе Издава Стан во Центар

Се Изнајмува, по договор EUR

Оглас број: 0000338
Огласот е посетен:   180 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Југ

Година на градба : 2008

Квадратура : 76 m2

Соби : Трособни

Состојба : Нов

Кат : 1

Балкон : Не

Подрум : Не

Лифт : Да

Греење : Парно

Инвентар : Наместен

Шифра : 3054/1


Опис на недвижноста

Се издава комплетно наместен стан во непосредна близина на ТЦ Рамстор. Станот е со површина од 76м2. Се наоѓа на 1/6кат . Има прекрасен распоред од дневна соба, кујна со трпезарија, 2 спални соби, тоалет, бања. Станот е со централно греење. Веднаш вселив. Цена - 450eв. Шифра 3054/1
Повеќе
Сподели :