Се ПРОДАВА Стан во Кисела вода (Off Market)

Се ПРОДАВА Стан во Кисела вода Се ПРОДАВА Стан во Кисела вода Се ПРОДАВА Стан во Кисела вода Се ПРОДАВА Стан во Кисела вода Се ПРОДАВА Стан во Кисела вода Се ПРОДАВА Стан во Кисела вода Се ПРОДАВА Стан во Кисела вода Се ПРОДАВА Стан во Кисела вода Се ПРОДАВА Стан во Кисела вода Се ПРОДАВА Стан во Кисела вода Се ПРОДАВА Стан во Кисела вода

Се Продава, 1 EUR

Оглас број: 0000769
Огласот е посетен:   344 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Исток

Година на градба : --

Квадратура : 90 m2

Соби : Трособни

Состојба : Реновиран

Кат : 4

Балкон : Да

Подрум : Не

Лифт : Да

Греење : Парно

Инвентар : Полунаместен

Шифра : 3072


Опис на недвижноста

Станот се наоѓа во близина на Општината. Станбена површина 90 м2 - идеален распоред, • Oдвоен Дневен престој од спалните соби • Голем дневен престој со терпезарија и кујна • Тераса • Тоалет • Две спални соби Цена: Цена по договор Шифра: 3072 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145 или 078 409 501
Повеќе
Сподели :