Се Продава Плац во Ѓорче Петров

Се Продава, 1 EUR

Оглас број: 0000836
Огласот е посетен:   496 пати

Тип на недвижноста : Земјиште

Ориентација : --

Година на градба : --

Квадратура : 150 m2

Соби : Поголеми

Состојба : 0

Кат : /

Балкон : Не

Подрум : Не

Лифт : Не

Греење : Друго

Инвентар : --

Шифра : 9057


Опис на недвижноста

Се продава плац на ОДЛИЧНА локација во населба Ѓорче Петров кој излегува веднас на булевар. Плацот има бруто развиена површина од окулу 150.000 м2.
Повеќе
Сподели :