Се ИЗДАВА НОВ СТАН во КАРПОШ/СИТИ МОЛЛ(Off Market)

Се ИЗДАВА НОВ СТАН во КАРПОШ/СИТИ МОЛЛСе ИЗДАВА НОВ СТАН во КАРПОШ/СИТИ МОЛЛСе ИЗДАВА НОВ СТАН во КАРПОШ/СИТИ МОЛЛСе ИЗДАВА НОВ СТАН во КАРПОШ/СИТИ МОЛЛСе ИЗДАВА НОВ СТАН во КАРПОШ/СИТИ МОЛЛСе ИЗДАВА НОВ СТАН во КАРПОШ/СИТИ МОЛЛСе ИЗДАВА НОВ СТАН во КАРПОШ/СИТИ МОЛЛСе ИЗДАВА НОВ СТАН во КАРПОШ/СИТИ МОЛЛСе ИЗДАВА НОВ СТАН во КАРПОШ/СИТИ МОЛЛ

Се Изнајмува, По Договор EUR

Оглас број: 0000394
Огласот е посетен:   172 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Југо-запад

Година на градба : 2018

Квадратура : 56 m2

Соби : Двособни

Состојба : Нов

Кат : 10/12

Балкон : Да

Подрум : Не

Лифт : Да

Греење : Парно

Инвентар : Наместен

Шифра : 2016/1


Опис на недвижноста

Се издава стан во близина на City Mall со површина од 56м2, се наоѓа на 10ти кат.Станот е нов, невселуван, има дневна, кујна, една спална соба, купатило.Централно парно и клима инвертер. Зградата има домар, и паркинг со картица.Цена по договор. Шифра 2016/1
Повеќе
Сподели :