Се ПРОДАВА трособен Стан во Ѓорче Петров(Off Market)

Се ПРОДАВА трособен Стан во Ѓорче ПетровСе ПРОДАВА трособен Стан во Ѓорче ПетровСе ПРОДАВА трособен Стан во Ѓорче ПетровСе ПРОДАВА трособен Стан во Ѓорче ПетровСе ПРОДАВА трособен Стан во Ѓорче ПетровСе ПРОДАВА трособен Стан во Ѓорче ПетровСе ПРОДАВА трособен Стан во Ѓорче ПетровСе ПРОДАВА трособен Стан во Ѓорче Петров

Се Продава, 1 EUR

Оглас број: 0000746
Огласот е посетен:   125 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Југо-исток

Година на градба : --

Квадратура : 63 m2

Соби : Трособни

Состојба : Полуреновиран

Кат : 5

Балкон : Да

Подрум : Да

Лифт : Не

Греење : Парно

Инвентар : Полунаместен

Шифра : 3069


Опис на недвижноста

Се ПРОДАВА трособен Стан во Ѓорче Петров. Станбена површина 63 м2 - идеален распоред, • Oдвоен Дневен престој од спалните соби • Голем дневен престој со терпезарија и кујна • Тераса • Тоалет • Две спални соби • Подрум Цена: Цена по договор. Шифра: 3069 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145 или 078 409 501
Повеќе
Сподели :