Продажба на Станови во Аеродром(Off Market)

Продажба на Станови во АеродромПродажба на Станови во Аеродром

Се Продава, 1 EUR

Оглас број: 0000339
Огласот е посетен:   451 пат

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Исток

Година на градба : 2018

Квадратура : 48 m2

Соби : Двособни

Состојба : Нов

Кат : 10

Балкон : Да

Подрум : Не

Лифт : Да

Греење : Друго

Инвентар : Празен

Шифра : 10АИ


Опис на недвижноста

Се продаваат станови во Аеродром од 48м2 - 5,7,8,9,10 кат и 54м2 - 7,8,9,10 кат со ориентација исток. Становите се со по една спална соба и се со паркинг место. Цената е 1050еур/м2 со вклучен ДДВ доколку станот се плаќа во готово, а 1100еур/м2 со вклучен ДДВ доколку станот се плаќа на две рати. Паркингот на овие станови е на две нивоа од кои на 1 ниво е со цена 3000еур, а на 2 ниво е 2700еур. Становите се квалитетно градени по сите стандарди. ВРЕДАТ ДА СЕ ВИДАТ!! Шифра 10АИ
Повеќе
Сподели :