Се ПРОДАВА стан кај СТАРА РАМПА ( 58м2 )(Off Market)

Се ПРОДАВА стан кај СТАРА РАМПА ( 58м2 )Се ПРОДАВА стан кај СТАРА РАМПА ( 58м2 )Се ПРОДАВА стан кај СТАРА РАМПА ( 58м2 )Се ПРОДАВА стан кај СТАРА РАМПА ( 58м2 )Се ПРОДАВА стан кај СТАРА РАМПА ( 58м2 )Се ПРОДАВА стан кај СТАРА РАМПА ( 58м2 )Се ПРОДАВА стан кај СТАРА РАМПА ( 58м2 )Се ПРОДАВА стан кај СТАРА РАМПА ( 58м2 )Се ПРОДАВА стан кај СТАРА РАМПА ( 58м2 )Се ПРОДАВА стан кај СТАРА РАМПА ( 58м2 )Се ПРОДАВА стан кај СТАРА РАМПА ( 58м2 )

Се Продава, 1 EUR

Оглас број: 0000709
Огласот е посетен:   117 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Сите

Година на градба : 2006

Квадратура : 58 m2

Соби : Трособни

Состојба : Реновиран

Кат : 3

Балкон : Да

Подрум : Не

Лифт : Не

Греење : Парно

Инвентар : Полунаместен

Шифра : 3064


Опис на недвижноста

Се ПРОДАВА стан кај СТАРА РАМПА ( 58м2 ) Станот се наоѓа во Општина Кисела Вода. Живеалиштето се продава со комплетно уредна документација. Катноста е 3-4 КАТ. Греењето е на BEG централно ПАРНО. Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна, трпезарија, две спални соби, вц со купатило, еден балкон и паркинг простор. ВАЖНО Е ДА СЕ НАПОМЕНЕ : Станот/Живеалиштето се продава во ОДЛИЧНА СОСТОЈБА. Цена: Цена по договор. Шифра: 3064 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145
Повеќе
Сподели :