Се ИЗДАВА СТАН Во Центар Близу Соборен Храм(Off Market)

Се Изнајмува, 1 EUR

Оглас број: 0000835
Огласот е посетен:   48 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Сите

Година на градба : 2015

Квадратура : 50 m2

Соби : Двособни

Состојба : Нов

Кат : 4

Балкон : Не

Подрум : Не

Лифт : Да

Греење : Струја

Инвентар : Празен

Шифра : 2156/1


Опис на недвижноста

Се издава стан во Центар близу Соборен Храм.Станот е нов има 50 м2, се наога на 4/8 спрат има 2 соби без балкон, греење со струја. Година на градба 2015
Повеќе
Сподели :