Se izdava sprat od kukja(Off Market)

Се Изнајмува, 1 EUR

Оглас број: 0000843
Огласот е посетен:   29 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : --

Година на градба : 2000

Квадратура : 48 m2

Соби : Двособни

Состојба : Нов

Кат : 1

Балкон : Не

Подрум : Да

Лифт : Не

Греење : Струја

Инвентар : Наместен

Шифра : 2158/1


Опис на недвижноста

Се издава спрат од куќа на Водњанска блиску до државна болница. Спратот има 48м2 и го има следниот распоред: дневна соба, спална спална соба,ходник, кујна, тоалет. Греењето е на струја, има подрум и паркинг.
Повеќе
Сподели :