Се продава стан од 104м2 на одлична локација во Ст(Off Market)

Се продава стан од 104м2 на одлична локација во СтСе продава стан од 104м2 на одлична локација во Ст

Се Продава, 600/560ев/ EUR

Оглас број: 0000039
Огласот е посетен:   263 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Сите

Година на градба : 2017

Квадратура : 104 m2

Соби : Поголеми

Состојба : Нов

Кат : 1

Балкон : Не

Подрум : Не

Лифт : Да

Греење : Парно

Инвентар : --

Шифра : Ст


Опис на недвижноста

Се продава нов стан во изградба на само 5 мин од центарот во Струмица нас.Карпош, на одлична локација и ориентација.Станот е 104м2 и се наога на 1 кат, во зграда од 6 ката.Цена 600 ев/м2 , за плакање во готово 560ев/м2. Повеке информции на тел: 075-488-259
Повеќе
Сподели :