Се издава ДВОСОБЕН стан (48 м2) - АЕРОДРОМ (Off Market)

Се издава ДВОСОБЕН стан (48 м2) - АЕРОДРОМ Се издава ДВОСОБЕН стан (48 м2) - АЕРОДРОМ Се издава ДВОСОБЕН стан (48 м2) - АЕРОДРОМ Се издава ДВОСОБЕН стан (48 м2) - АЕРОДРОМ Се издава ДВОСОБЕН стан (48 м2) - АЕРОДРОМ Се издава ДВОСОБЕН стан (48 м2) - АЕРОДРОМ

Се Изнајмува, 1 EUR

Оглас број: 0000695
Огласот е посетен:   124 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Југ

Година на градба : 1982

Квадратура : 55 m2

Соби : Двособни

Состојба : Реновиран

Кат : 2

Балкон : Да

Подрум : Не

Лифт : Да

Греење : Парно

Инвентар : Наместен

Шифра : 2129/1


Опис на недвижноста

Се издава ДВОСОБЕН стан (48 м2) - АЕРОДРОМ Станот се наоѓа во Општина Аеродром, во близина на ,, CAPITOL MALL’’ . Квадратурата е од 48 м2. Ориентацијата му е ЈУЖНА. Катноста е 2 КАТ од вкупно 5 КАТОВИ. Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО, Објектот е реновиран 2019 година. Има слободно паркинг место. Цена: Цена по договор. Шифра: 2129 / 1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 078 409 501
Повеќе
Сподели :