Се продава двособен стан во Центар (Off Market)

Се продава двособен стан во Центар Се продава двособен стан во Центар Се продава двособен стан во Центар Се продава двособен стан во Центар Се продава двособен стан во Центар Се продава двособен стан во Центар Се продава двособен стан во Центар

Се Продава, 1 EUR

Оглас број: 0000756
Огласот е посетен:   182 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Сите

Година на градба : --

Квадратура : 62 m2

Соби : Двособни

Состојба : Нов

Кат : 5

Балкон : Да

Подрум : Да

Лифт : Да

Греење : Парно

Инвентар : Наместен

Шифра : 2009


Опис на недвижноста

Се продава двособен стан во Центар Станот се наоѓа во близина на СЈО. Квадратурата е од 62м2. Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна, трпезарија, една спална соба, тоалет и балкон. Греењето е на BEG – централно парно. Има слободно паркинг место. Цена: Цена по договор. Шифра: 2009 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145 или 078 409 501
Повеќе
Сподели :