Се издава ДВОСОБЕН стан во Центар, кај Универзална(Off Market)

Се издава ДВОСОБЕН стан во Центар, кај УниверзалнаСе издава ДВОСОБЕН стан во Центар, кај УниверзалнаСе издава ДВОСОБЕН стан во Центар, кај УниверзалнаСе издава ДВОСОБЕН стан во Центар, кај УниверзалнаСе издава ДВОСОБЕН стан во Центар, кај УниверзалнаСе издава ДВОСОБЕН стан во Центар, кај УниверзалнаСе издава ДВОСОБЕН стан во Центар, кај УниверзалнаСе издава ДВОСОБЕН стан во Центар, кај УниверзалнаСе издава ДВОСОБЕН стан во Центар, кај Универзална

Се Изнајмува, 1 EUR

Оглас број: 0000720
Огласот е посетен:   124 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Исток

Година на градба : 2017

Квадратура : 42 m2

Соби : Двособни

Состојба : Реновиран

Кат : 5

Балкон : Да

Подрум : Не

Лифт : Да

Греење : Струја

Инвентар : Наместен

Шифра : 2134/1


Опис на недвижноста

Се издава ДВОСОБЕН стан во Центар, кај Универзална сала Квадратурата е од 42 м2. Катноста е на 5Кат. Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна, трпезарија, една спална соба, тоалет и балкон. Станот е целосно и комплетно реновиран во 2017 година (нов тоалет, ламинат, прозори/врати, нова спална соба). Има слободно паркинг место. Цена: Цена по договор. Шифра: 2134/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145
Повеќе
Сподели :