Се издава ДВОСОБЕН стан (55 м2) - Козле(Off Market)

Се издава ДВОСОБЕН стан (55 м2) - КозлеСе издава ДВОСОБЕН стан (55 м2) - КозлеСе издава ДВОСОБЕН стан (55 м2) - КозлеСе издава ДВОСОБЕН стан (55 м2) - КозлеСе издава ДВОСОБЕН стан (55 м2) - КозлеСе издава ДВОСОБЕН стан (55 м2) - КозлеСе издава ДВОСОБЕН стан (55 м2) - КозлеСе издава ДВОСОБЕН стан (55 м2) - КозлеСе издава ДВОСОБЕН стан (55 м2) - КозлеСе издава ДВОСОБЕН стан (55 м2) - КозлеСе издава ДВОСОБЕН стан (55 м2) - КозлеСе издава ДВОСОБЕН стан (55 м2) - Козле

Се Изнајмува, 1 EUR

Оглас број: 0000694
Огласот е посетен:   151 пат

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Сите

Година на градба : 2018

Квадратура : 55 m2

Соби : Двособни

Состојба : Нов

Кат : 1

Балкон : Да

Подрум : Не

Лифт : Да

Греење : Струја

Инвентар : Наместен

Шифра : 2128/1


Опис на недвижноста

Се издава ДВОСОБЕН стан (55 м2) - Козле Станот се наоѓа во Општина Карпош. Лоциран е на улица ,, Крчин‘’ бр. 13 , во близина на Црквата Св. Јован кај Канела. Квадратурата е од 55 м2. Катноста е на високо приземје. Греењето е на СТРУЈА. Градбата на објектот е од 2018 година. Има слободно паркинг место. Цена: Цена по договор. Шифра: 2128 / 1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 078 409 501
Повеќе
Сподели :