Се Издава Екслузивен Стан на Водно(Off Market)

Се Издава Екслузивен Стан на ВодноСе Издава Екслузивен Стан на ВодноСе Издава Екслузивен Стан на ВодноСе Издава Екслузивен Стан на ВодноСе Издава Екслузивен Стан на ВодноСе Издава Екслузивен Стан на ВодноСе Издава Екслузивен Стан на ВодноСе Издава Екслузивен Стан на ВодноСе Издава Екслузивен Стан на ВодноСе Издава Екслузивен Стан на ВодноСе Издава Екслузивен Стан на ВодноСе Издава Екслузивен Стан на Водно

Се Изнајмува, 800 EUR

Оглас број: 0000237
Огласот е посетен:   425 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Југ

Година на градба : 2011

Квадратура : 76 m2

Соби : Трособни

Состојба : Нов

Кат : приземје

Балкон : Да

Подрум : Не

Лифт : Не

Греење : Парно

Инвентар : Наместен

Шифра : 3030/1


Опис на недвижноста

На падините на Водно со прекрасен поглед на градот се издава ексклузивно наместен стан на приземје од 76м2. Станот се наоѓа во прекрасен објект со хортикултурно средена површина околу него. Располага со дневен престој, кујна со трпезарија, 2 спални соби, гостинско wc, бања, џакузи, остава и 1 паркинг простор во подземна гаража. Просторот поседува 90м2 тераса која излегува во среден детски парк и тениско игралиште. Во близина на станот има супер маркет. Цена: 800eur + персонален данок, комуналии и кабловска. Се издава на подолг период и месец за месец. Шифра 3030/1
Повеќе
Сподели :