Се издава гарсоњера во Центар(Off Market)

Се издава гарсоњера во ЦентарСе издава гарсоњера во ЦентарСе издава гарсоњера во ЦентарСе издава гарсоњера во ЦентарСе издава гарсоњера во ЦентарСе издава гарсоњера во ЦентарСе издава гарсоњера во Центар

Се Изнајмува, 1 EUR

Оглас број: 0000766
Огласот е посетен:   96 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Југо-исток

Година на градба : --

Квадратура : 30 m2

Соби : Гарсоњери

Состојба : Нов

Кат : 1

Балкон : Да

Подрум : Не

Лифт : Да

Греење : Струја

Инвентар : Наместен

Шифра : 1005/1


Опис на недвижноста

Станот се наоѓа во близина на Државна Болница. Квадратурата е 30 м2. Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено и реновирано. Греењето е на инвентер клима. Располага со следниот распоред: мал ходник, дневна, кујна, трпезарија, тоалет и балкон. Гарсоњерата е комплетно опремена со нова бела техника, мебел, машина за перење-сушење, ТВ-интернет и обезбеден бесплатен паркинг. Цена: Цена по договор. Шифра: 1005/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145 или 075 409 501
Повеќе
Сподели :