Се Продава Стан

Се Продава, 1 EUR

Оглас број: 0000799
Огласот е посетен:   274 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Сите

Година на градба : --

Квадратура : 172 m2

Соби : Поголеми

Состојба : Нов

Кат : 9

Балкон : Да

Подрум : Да

Лифт : Да

Греење : Друго

Инвентар : Наместен

Шифра : 5050


Опис на недвижноста

Станот се наоѓа во Чаир. Квадратурата е од 114 м2 + 58 м2 балкон. Располага со следниот распоред: две дневни соби, кујна и трпезарија, ходник, три спални соби, балкон и два тоалети. За повеќе информации јавете се на : 075 489 145 или 078 409 501 Цена: Цена по договор. Шифра: 5050
Повеќе
Сподели :