Се издава ДВОСОБЕН стан во Кисела вода (Off Market)

Се издава ДВОСОБЕН стан во Кисела вода Се издава ДВОСОБЕН стан во Кисела вода Се издава ДВОСОБЕН стан во Кисела вода Се издава ДВОСОБЕН стан во Кисела вода Се издава ДВОСОБЕН стан во Кисела вода Се издава ДВОСОБЕН стан во Кисела вода Се издава ДВОСОБЕН стан во Кисела вода

Се Изнајмува, 1 EUR

Оглас број: 0000754
Огласот е посетен:   68 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Исток

Година на градба : --

Квадратура : 57 m2

Соби : Двособни

Состојба : Реновиран

Кат : 1

Балкон : Да

Подрум : Не

Лифт : Да

Греење : Струја

Инвентар : Наместен

Шифра : 2140/1


Опис на недвижноста

Се издава ДВОСОБЕН стан во Кисела вода Станот се наоѓа во близина на Тинекс маркет. Квадратурата е од 57 м2. Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна, трпезарија, една спална соба, една детска соба, тоалет и балкон. Греењето е на инвентер клима и сопствено парно. Има слободно паркинг место. Цена: Цена по договор. Шифра: 2140/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145 или 078 409 501
Повеќе
Сподели :