Се продава кука во Струмица

Се Продава, 35.000 EUR

Оглас број: 0000063
Огласот е посетен:   528 пати

Тип на недвижноста : Куќи

Ориентација : Сите

Година на градба : 1960

Квадратура : 172 m2

Соби : Трособни

Состојба : Стар

Кат : 2

Балкон : Да

Подрум : Да

Лифт : Не

Греење : Друго

Инвентар : Празен

Шифра : Ст


Опис на недвижноста

Се продава стара куќа во Струмица во близина на центар.Куќата е со вкупна површина од 172м2 и е на 2 ката, од кои приземјето е 53м2, кат 60м2 и двор од 59м2. Повеке информации на тел: 075-488-259
Повеќе
Сподели :