Се издава стан во СТРОГ ЦЕНТАР(Off Market)

Се издава стан во СТРОГ ЦЕНТАРСе издава стан во СТРОГ ЦЕНТАРСе издава стан во СТРОГ ЦЕНТАРСе издава стан во СТРОГ ЦЕНТАРСе издава стан во СТРОГ ЦЕНТАРСе издава стан во СТРОГ ЦЕНТАР

Се Изнајмува, 1 EUR

Оглас број: 0000684
Огласот е посетен:   115 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Југо-исток

Година на градба : --

Квадратура : 70 m2

Соби : Двособни

Состојба : Реновиран

Кат : 6

Балкон : Да

Подрум : Не

Лифт : Да

Греење : Парно

Инвентар : Наместен

Шифра : 2123/1


Опис на недвижноста

Се издава стан во СТРОГ ЦЕНТАР. Станот се наоѓа во Општина Центар, во близина на Плоштад МАКЕДОНИЈА. Лоциран е на адреса или улица ,,Партизанска бр.3 ”. Квадратурата е од 70 м2. Внатрешно живеалиштето е комплетно наместено и реновирано. Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО. Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна, трпезарија, спална соба, вц со купатило. Вклучено е и паркинг место. Цена:Цена по договор. Шифра:2123/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 078 409 501
Повеќе
Сподели :