Се Издава Стан во Центар (Off Market)

Се Издава Стан во Центар Се Издава Стан во Центар Се Издава Стан во Центар Се Издава Стан во Центар Се Издава Стан во Центар Се Издава Стан во Центар Се Издава Стан во Центар Се Издава Стан во Центар Се Издава Стан во Центар

Се Изнајмува, 600 EUR

Оглас број: 0000248
Огласот е посетен:   177 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Југ

Година на градба : 2009

Квадратура : 74 m2

Соби : Трособни

Состојба : Нов

Кат : 4

Балкон : Да

Подрум : Да

Лифт : Да

Греење : Парно

Инвентар : Наместен

Шифра : 3032/1


Опис на недвижноста

На прекрасна локација во Центар се издава стан од 74м2. Располага со дневен престој, кујна со трпезарија, 2 спални соби, wc, 2 балкони. Станот е на централно греење, има лифт, подрум и сопствен паркинг простор. Ориентација југ-север. Се издава наместен.Цена 600еур. Шифра 3032/1
Повеќе
Сподели :