Се издава ТРОСОБЕН стан (78 м2) (Off Market)

Се издава ТРОСОБЕН стан (78 м2) Се издава ТРОСОБЕН стан (78 м2) Се издава ТРОСОБЕН стан (78 м2) Се издава ТРОСОБЕН стан (78 м2) Се издава ТРОСОБЕН стан (78 м2) Се издава ТРОСОБЕН стан (78 м2) Се издава ТРОСОБЕН стан (78 м2) Се издава ТРОСОБЕН стан (78 м2) Се издава ТРОСОБЕН стан (78 м2) Се издава ТРОСОБЕН стан (78 м2) Се издава ТРОСОБЕН стан (78 м2) Се издава ТРОСОБЕН стан (78 м2) Се издава ТРОСОБЕН стан (78 м2)

Се Изнајмува, 1 EUR

Оглас број: 0000699
Огласот е посетен:   141 пат

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Север

Година на градба : --

Квадратура : 78 m2

Соби : Трособни

Состојба : Нов

Кат : 5

Балкон : Да

Подрум : Не

Лифт : Да

Греење : Струја

Инвентар : Наместен

Шифра : 3010/1


Опис на недвижноста

Се издава ТРОСОБЕН стан (78 м2) Станот се наоѓа во Општина Центар. Лоциран е на улица ,,Јордан Мијалков‘’ бр.32 , во близина на Рамстор и Клинички Центар. Квадратурата е од 78 м2. Катноста е на 5 Кат од вкупно 5 Катови. Греењето е на СТРУЈА. Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна, трпезарија, две спалнни соби, тоалет и гостинско купатило, еден балкон со поглед кон Центарот на Скопје. Има слободно паркинг место. Цена: Цена по договор. Шифра: 3010/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145 или 02 614 0571
Повеќе
Сподели :