Се продава Викендица во Маркова Сушица

Се Продава, 55000 EUR

Оглас број: 0000465
Огласот е посетен:   673 пати

Тип на недвижноста : Куќи

Ориентација : Сите

Година на градба : 2000

Квадратура : 130 m2

Соби : Поголеми

Состојба : Нов

Кат : 3

Балкон : Да

Подрум : Не

Лифт : Не

Греење : Друго

Инвентар : Наместен

Шифра : 6041


Опис на недвижноста

На оддалеченост 20км од град Скопје на прекрасна локација во близина на Марков Манастир се продава ВИКЕНДИЦАкомплетно опремена со површина од површина од 130м2 која лежи на плац од 700м2. Цена 55.000еур. Шифра 6041
Повеќе
Сподели :