Се издава стан во Центар - ДЕБАР МААЛО (58 м2)(Off Market)

Се издава стан во Центар - ДЕБАР МААЛО (58 м2)Се издава стан во Центар - ДЕБАР МААЛО (58 м2)Се издава стан во Центар - ДЕБАР МААЛО (58 м2)Се издава стан во Центар - ДЕБАР МААЛО (58 м2)Се издава стан во Центар - ДЕБАР МААЛО (58 м2)Се издава стан во Центар - ДЕБАР МААЛО (58 м2)Се издава стан во Центар - ДЕБАР МААЛО (58 м2)

Се Изнајмува, По Договор EUR

Оглас број: 0000681
Огласот е посетен:   116 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Запад

Година на градба : 2015

Квадратура : 58 m2

Соби : Трособни

Состојба : Нов

Кат : 1

Балкон : Да

Подрум : Не

Лифт : Не

Греење : Струја

Инвентар : Наместен

Шифра : 3106/1


Опис на недвижноста

Се издава стан во Центар, ДЕБАР МААЛО во непосредна близина на КАМ маркет. Станот се наоѓа во Општина Центар. Ориентацијата му е Западна. Лоциран е на адреса или улица “ЃОРЃИЈА ПУЛЕВСКИ 34/2”. Квадратурата е од 58 М2. Внатрешно живеалиштето е комплетно ново наместено. Катноста е 1 КАТ од вкупно 4 КАТОВИ. Греењето е на СТРУЈА. Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна, трпезарија, две спални соби, вц со купатило и балкон/тераса. Градбата на објектот е од 2015 година. Слободно паркинг место има. Цена: Цена по договор. Шифра: 3106/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 078 409 501
Повеќе
Сподели :