Се продава куќа во Припор(Off Market)

Се продава куќа во ПрипорСе продава куќа во ПрипорСе продава куќа во ПрипорСе продава куќа во ПрипорСе продава куќа во ПрипорСе продава куќа во ПрипорСе продава куќа во ПрипорСе продава куќа во ПрипорСе продава куќа во ПрипорСе продава куќа во ПрипорСе продава куќа во ПрипорСе продава куќа во Припор

Се Продава, 1 EUR

Оглас број: 0000767
Огласот е посетен:   189 пати

Тип на недвижноста : Куќи

Ориентација : Сите

Година на градба : --

Квадратура : 416 m2

Соби : Поголеми

Состојба : Реновиран

Кат : 2

Балкон : Да

Подрум : Да

Лифт : Не

Греење : Друго

Инвентар : Полунаместен

Шифра : 6048


Опис на недвижноста

Куќата поедува 123 м2 со надворешна површина од 293 м2 во населба Припор. Куќата поседува комплетна и уредна документација. Се наоѓа на мирно и тивко место со поглед на Скопје и Водно, убав и чист воздух на само 3 км од Центарот на Скопје. Киќата има: - Приземје дневна со кујна, ходник, шпајз и купатило. - Надворешни скали со тераса, голема дневна соба со кујна, спална со балкон, големо купатило и ходник. - Внатрешни скали за поткровје, ходник, три соби и балкон. За повеќе информации јавете се на: 075 489 145 Цена по договор. Шифра: 6048
Повеќе
Сподели :