Се продава стан од 116м2 во Струмица (Off Market)

Се продава стан од 116м2 во Струмица

Се Продава, 600/560ев/ EUR

Оглас број: 0000023
Огласот е посетен:   247 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Сите

Година на градба : 2017

Квадратура : 116 m2

Соби : Поголеми

Состојба : Нов

Кат : 1

Балкон : Не

Подрум : Не

Лифт : Да

Греење : Парно

Инвентар : --

Шифра : Ст


Опис на недвижноста

Се продава нов стан во изградба на само 5 мин од центарот во Струмица, на одлична локација и ориентација.Станот е 116м2 и се наога на 1 кат, во здрада од 6 ката.Цена 600 ев/м2 , за плакање во готово 560ев/м2. Повеке информции на тел: 075-488-259
Повеќе
Сподели :