Se prodava stan 150m2 vo Strumica

Се Продава, По Договор EUR

Оглас број: 0000897
Огласот е посетен:   403 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Југо-исток

Година на градба : 2015

Квадратура : 150 m2

Соби : Поголеми

Состојба : Нов

Кат : 5

Балкон : Да

Подрум : Да

Лифт : Да

Греење : Парно

Инвентар : Наместен

Шифра : sr.


Опис на недвижноста

Se prodava komplet opremen stan od 150m2 na dve nivoa, stanot raspolaga so sopstveno parno za greenje i ladenje, opremen e so alarm i kameri.Stanot se naoga na mirna lokacija. Za poveke informacii pobarajte ne na tel 075-488-259.
Повеќе
Сподели :