Се продава Двособен стан(Off Market)

Се продава Двособен станСе продава Двособен станСе продава Двособен станСе продава Двособен станСе продава Двособен станСе продава Двособен станСе продава Двособен станСе продава Двособен станСе продава Двособен стан

Се Продава, По Договор EUR

Оглас број: 0000824
Огласот е посетен:   138 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Југ

Година на градба : --

Квадратура : 75 m2

Соби : Двособни

Состојба : Реновиран

Кат : 4

Балкон : Да

Подрум : Не

Лифт : Не

Греење : Парно

Инвентар : Наместен

Шифра : 2015


Опис на недвижноста

Станот се наоѓа во близина на ,,City Mall’’. Станот е со површина од 64 м2 + 11 м2 во два балкони – 75 м2. Располага со следниот распоред: дневна соба со кујна и трпезарија, ходник, спална соба, два балкони и тоалет. Станот е комплетно реновиран во 2015 година. За повеќе информации јавете се на : 075 489 145 Цена: Цена по договор Шифра: 2015
Повеќе
Сподели :