Se prodava plac prema Pintija

Се Продава, По Договор EUR

Оглас број: 0000515
Огласот е посетен:   363 пати

Тип на недвижноста : Земјиште

Ориентација : Сите

Година на градба : 2019

Квадратура : 2000 m2

Соби : Поголеми

Состојба : Нов

Кат : 00

Балкон : Не

Подрум : Не

Лифт : Не

Греење : Друго

Инвентар : Полунаместен

Шифра : 9049


Опис на недвижноста

Se prodava plac prema Pintija od 2000m2. Cena po dogovor. Shifra-9049
Повеќе
Сподели :