Се Издава КУЌА во КОЗЛЕ, Жданец(Off Market)

Се Издава КУЌА во КОЗЛЕ, ЖданецСе Издава КУЌА во КОЗЛЕ, ЖданецСе Издава КУЌА во КОЗЛЕ, ЖданецСе Издава КУЌА во КОЗЛЕ, ЖданецСе Издава КУЌА во КОЗЛЕ, ЖданецСе Издава КУЌА во КОЗЛЕ, ЖданецСе Издава КУЌА во КОЗЛЕ, ЖданецСе Издава КУЌА во КОЗЛЕ, Жданец

Се Изнајмува, 1100 EUR

Оглас број: 0000563
Огласот е посетен:   344 пати

Тип на недвижноста : Куќи

Ориентација : Сите

Година на градба : 2010

Квадратура : 280 m2

Соби : Поголеми

Состојба : Нов

Кат : 3

Балкон : Да

Подрум : Да

Лифт : Не

Греење : Друго

Инвентар : Наместен

Шифра : 6012/1


Опис на недвижноста

Се издава куќа во Козле, Жданец, Сут+Приз+1+Пот., со квадратура од 280м2 од кои околу 200м2 се користат како станбен простор, а останатиот дел се гаража, помошни простории и подрум. Сутеренот се гаража, летна кујна, котлара за парно, подрум. Приземје се состои од салон со трпезарија и кујна и WC. Првиот кат има 3 спални соби од едната е со гардеробер и купатило и уште едно купатило за другите две спални соби. Поткровјето има отворен простор од околу 75м2 со купатило. Греење- сопствено парно и нафта. Има инсталирано алармен систем. Цена 1100еур со место за договор + комуналии. Шифра 6012/1
Повеќе
Сподели :