Se prodava stan vo Debar Maalo

Се Продава, 1 EUR

Оглас број: 0000881
Огласот е посетен:   271 пат

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : --

Година на градба : 2017

Квадратура : 86 m2

Соби : Поголеми

Состојба : Полуреновиран

Кат : 1

Балкон : Да

Подрум : Не

Лифт : Не

Греење : Парно

Инвентар : Празен

Шифра : 4050


Опис на недвижноста

Se prodava stan vo Debar Maalo vo blizina na Kino Karpos.Stanot e so kvadratura od 86 m2,ima parno greenje se naogja na visoko prizemje i se prodava prazen.Stanot raspolaga so sledniot raspored; hodnik,kujna,dnevna soba,tri spalni sobi, terasa i toalet.Gradbata e od 2007 godina. Sifra; 4050
Повеќе
Сподели :