Се продава прекрасна куќа(Off Market)

Се продава прекрасна куќаСе продава прекрасна куќаСе продава прекрасна куќаСе продава прекрасна куќаСе продава прекрасна куќаСе продава прекрасна куќаСе продава прекрасна куќаСе продава прекрасна куќаСе продава прекрасна куќаСе продава прекрасна куќаСе продава прекрасна куќа

Се Продава, 1 EUR

Оглас број: 0000800
Огласот е посетен:   403 пати

Тип на недвижноста : Куќи

Ориентација : Сите

Година на градба : --

Квадратура : 217 m2

Соби : Поголеми

Состојба : Нов

Кат : 2

Балкон : Да

Подрум : Да

Лифт : Не

Греење : Друго

Инвентар : Наместен

Шифра : 6050


Опис на недвижноста

Куќата се наоѓа во Ново Лисиче – Општина Аеродром. Куќата поседува комплетна и уредна документација. Се наоѓа на мирно и тивко место на само неколку км од Центарот на Скопје. Куќата поседува два ката со два посебни влеза – како посебни два стана. - Прв кат: 89 м2 - Втор кат: 93 м2 - Подрум: 35 м2 (со летна кујна и тоалет) За повеќе информации јавете се на: 075 489 145 Цена по договор. Шифра: 6050
Повеќе
Сподели :