Se prodavaat ednosobni stanovi vo Kisela Voda

Се Продава, 1 EUR

Оглас број: 0000872
Огласот е посетен:   369 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : --

Година на градба : 2019

Квадратура : 30 m2

Соби : Еднособни

Состојба : Нов

Кат : 1

Балкон : Да

Подрум : Да

Лифт : Да

Греење : Парно

Инвентар : Празен

Шифра : 1060


Опис на недвижноста

Stanovite se novogradba imaat 30 m2 se naogaat vо blizina na ekonomskoto uciliste.
Повеќе
Сподели :