Се продава плац во нас.Бутел од 656м2

Се Продава, 120.000 EUR

Оглас број: 0000895
Огласот е посетен:   530 пати

Тип на недвижноста : Земјиште

Ориентација : Сите

Година на градба : --

Квадратура : 656 m2

Соби : Поголеми

Состојба : Нов

Кат : /

Балкон : Не

Подрум : Не

Лифт : Не

Греење : Друго

Инвентар : Празен

Шифра : Sk.Pl


Опис на недвижноста

Се продава плац во населба Бутел, со површина на парцела 656 м2, површина за градење 192 м2, бруто развиена површина 576 м2. Висина 10.20м (податоци согласно ДУП). Следат 3D слики за идеја за објект кој може да се изгради на овој плац (цена на проектот за овој објект се доплаќа одделно). Цена на плац: 120.000 евра
Повеќе
Сподели :