Се издава ДЕЛОВЕН ПРОСТОР во Карпош 2(Off Market)

Се издава ДЕЛОВЕН ПРОСТОР во Карпош 2Се издава ДЕЛОВЕН ПРОСТОР во Карпош 2Се издава ДЕЛОВЕН ПРОСТОР во Карпош 2Се издава ДЕЛОВЕН ПРОСТОР во Карпош 2Се издава ДЕЛОВЕН ПРОСТОР во Карпош 2Се издава ДЕЛОВЕН ПРОСТОР во Карпош 2Се издава ДЕЛОВЕН ПРОСТОР во Карпош 2Се издава ДЕЛОВЕН ПРОСТОР во Карпош 2Се издава ДЕЛОВЕН ПРОСТОР во Карпош 2Се издава ДЕЛОВЕН ПРОСТОР во Карпош 2

Се Изнајмува, 1 EUR

Оглас број: 0000739
Огласот е посетен:   208 пати

Тип на недвижноста : Деловни простории

Ориентација : Сите

Година на градба : --

Квадратура : 650 m2

Соби : Поголеми

Состојба : Нов

Кат : 1

Балкон : Не

Подрум : Не

Лифт : Не

Греење : Парно

Инвентар : Полунаместен

Шифра : 8003


Опис на недвижноста

Се издава ДЕЛОВЕН ПРОСТОР во Карпош 2 во непосредна близина на МИДА. Квадратурата е 650 м2. Греењето е на БЕГ централно парно (подно греење). Деловниот простор се наоѓа на приземје на самата улица. Слободно паркинг место има. Цена: Цена по договор. Шифра 8003 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 078 409 501 или 02 614 0571
Повеќе
Сподели :