Se prodava kuka vo Cair

Се Продава, 115 000 EUR

Оглас број: 0000550
Огласот е посетен:   595 пати

Тип на недвижноста : Куќи

Ориентација : Југ

Година на градба : 2018

Квадратура : 104 m2

Соби : Трособни

Состојба : Нов

Кат : prizemje

Балкон : Да

Подрум : Да

Лифт : Не

Греење : Струја

Инвентар : Празен

Шифра : 6044


Опис на недвижноста

Se prodava kuka na atraktivna lokacija vo Cair. Kukata e 104m2 od koi 90m2 stanben del i 25m2 podrum. Placot e 264m2 od koi 104m2 e pod objekt. Raspolaga so dve spalni sobi, kujna so trpezarija i dnevna i kupatilo. Greenje e na struja. Objektot e so cist Imoten List-bez hipoteka. Cena- 115 000eu. Shifra-6044
Повеќе
Сподели :